fbpx

25th Celebrations Collector Chest

2.490 ден

 • 6 Pokémon TCG: Celebrations 4-card booster packs
 • 2 additional Pokémon TCG booster packs, each containing 10 cards and 1 basic Energy
 • 3 foil promo cards featuring Mimikyu δ, Light Toxtricity, and Hydreigon C!
 • A cool Pokémon coin
 • 4 colorful sticker sheets
 • A mini portfolio to store your favorite cards
 • A Pokémon notepad
 • An information sheet
 • A code card for the Pokémon TCG Online

2 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: POK45 Категории: ,
СПОДЕЛИ

Опис

 • A Treasure Chest Packed with Pokémon!

  This sturdy metal case contains more than a dozen special Pokémon goodies, including many not found anywhere else.

  The Pokémon Trading Card Game: Celebrations Collector Chest includes:

  • 6 Pokémon TCG: Celebrations 4-card booster packs
  • 2 additional Pokémon TCG booster packs, each containing 10 cards and 1 basic Energy
  • 3 foil promo cards featuring Mimikyu δ, Light Toxtricity, and Hydreigon C!
  • A cool Pokémon coin
  • 4 colorful sticker sheets
  • A mini portfolio to store your favorite cards
  • A Pokémon notepad
  • An information sheet
  • A code card for the Pokémon TCG Online
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0