fbpx

Abysse Assassin’s Creed – Legacy Heat Change Mug (460 ml)

1.190 ден

  • Design changes when you pour hot liquid
  • King size (460ml)
  • Not suitable with microwave and dishwasher
  • Material ceramic

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

The Assassin’s Creed heat change mug by ABYstyle !

Remember your evenings within the Brotherhood when you have a hot drink with the Assassin’s Creed heat change mug by ABYstyle. Whatever the era, the guild has always been there to fight the Templars from the dark.

Every morning, you can see your mug change dramatically when you pour your hot chocolate, your tea or your coffee.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0