fbpx

Abysse DC Comics – Batman Logo Lamp

2.190 ден

  • Portable LED lamp
  • Works with 3xAAA batteries, not included
  • Dimensions: 25 x 6 x 14cm
  • Lamp to lay flat or to hang on a wall (notch on the back on the product)
  • Packaging: closed box

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: LI48 Категории: , Тагови: ,
СПОДЕЛИ

Опис

Light up your interior like Jim Gordon lights up the sky of Gotham to call the dark knight to the rescue with this Batman logo lamp by ABYstyle! Whether in the DC Comics universe or in your bedroom, everything seems safer once this lamp is on.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0