fbpx

Abysse Dragon Ball Z – Kame Symbol Lamp

2.190 ден

  • Portable LED lamp
  • Works with 3xAA batteries (not included)
  • Notches on the back, possible to fix the lamp on a wall
  • Dimensions: 17cm L. x 17.4cm H. x 6cm W.
  • Packaging: closed box

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0