fbpx

Abysse One Piece – Skull Luffy 3D Keychain

890 ден

  • Keychain in high quality metal
  • Packaging with blister card easy to hang.
  • Dimensions: H. 4.5cm x L. 4.8cm

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

The famous Luffy emblem is now available in 3D with this wonderful One Piece keychain by ABYstyle.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0