fbpx

Mandalorian Ahsoka Tano Mug

990 ден

 

Not suitable for dishwasher or microwave use.

  • Ahsoka inspired design
  • 500ml (17 fl oz) shaped ceramic mug
  • Not suitable for dishwasher or microwave use
  • Officially licensed Star Wars product

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Get your morning coffee fix with this oversized Ahsoka Tano Mug.The 500ml (17 fl oz) round ceramic mug features a pastel Ahsoka design. With a handle based on her blue and white lekku, this mug…

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0