fbpx
На попуст %

Challenger Decks 2020: Allied Fires

1.790 ден 1.490 ден-17% ПОПУСТ

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG20/3 Категорија: Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

  • 75 карти
  • Challenger Decks are the perfect entry point for anyone ready to play Magic at their local game store. Each deck includes a complete 60-card main deck plus a 15-card sideboard, ready to play right out of the box. Utilizing powerful and proven strategies in Standard, Challenger Decks come built to compete at the next Friday Night Magic.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0