fbpx

Chessex Dice Dusty Green/Copper Set of 7 (25415)

350 ден

Each polyhedral set of dice includes:

  • 1x 4-sided die
  • 1x 6-sided die
  • 1x 8-sided die
  • 1x 10-sided die
  • 1x 12-sided die
  • 1x 20-sided die
  • 1x percentile die

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0