fbpx
На попуст %

Diamond Select: Lord of the Rings – Legolas (ОШТЕТЕНА КУТИЈА)

3.690 ден 3.290 ден-11% ПОПУСТ

  • Оштетена само кутијата (види слика)
  • Figure is in 17 cm scale
  • Detailed sculpting
  • Full range of accessories

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: GIF912/1 Категории: , Таг:
СПОДЕЛИ
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0