fbpx

Dragon Shield Deck Shell (White)

150 ден

  • Easily holds 75 double sleeved cards or 85 single sleeved cards.
  • Deep cut-out for easy access.
  • Safe and snug fitting lid. Generous writing field.
  • Divider included.

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Dragon Shield Deck Shells offer the same durability and quality of the Dragon Shield line of sleeves, but in deck box form.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0