fbpx

Dragon Shield Matte Art Standard Size Sleeves 100 ct (различни слики)

750 ден

  • 100 art sleeves per box.
  • For cards measuring up to 63×88 mm (2½”x3½”).
  • PVC-free polypropylene sleeves, no acid. Archival safe.
  • 120 μm quality thickness.
  • Sturdy cardboard box fits 75+ sleeved cards.
  • Box lid has a label for your personal use.
Исчисти
Листа на желби
Листа на желби
SKU: Недостапно Категории: , , Тагови: ,
СПОДЕЛИ

Опис

 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0