fbpx
На попуст %

Fallout – “Vault-Tec” Keychain

490 ден 390 ден-20% ПОПУСТ

Производител: Bioworld
Димензии: 5,6 X 2,9 cm

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: GIF17/4 Категории: , Тагови: ,
СПОДЕЛИ

Опис

Home is where the Vault is! The Vault Tec Logo keychain is the perfect addition to any kind of key, no matter if vault, home or car. Made from metal with a brushed finish, approx. 6cm in diameter. Manufactured by Gaya Entertainment.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0