fbpx

Funko Pop! Back To The Future: Part II – Doc 2015 #960

990 ден

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.

Нема на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: FP01-128 Категории: , , , ,
СПОДЕЛИ

Опис

Funko Pop! Back To The Future: Part II – Dr. Emmett Brown in 2015 #960

Great Scott! It’s time to fire up the flux capacitor because your about to take a trip back to the future with Funko’s new wave of Back to the Future Pop! Vinyl figures!

Here we have Dr. Emmett Brown, the wild eccentric time traveling scientist from the series, seen here in his futuristic outfit from Part II.

Transport the Dr. Emmett Brown Pop! Vinyl Figure into your Funko collection today!

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0