fbpx

Funko Pop! Star Wars: Concept Series – Stormtrooper #470 Bobble-Head

990 ден

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Star Wars – Stormtrooper Ralph McQuarrie Concept Series Pop! Vinyl Figure

Ralph McQuarrie is one of the most iconic and celebrated visual artists of all time, with a career that saw him work on films such as Raiders of the Lost ArkE.T the Extra-Terrestrial and of course, the original Star Wars trilogy.

This new wave features three of our favourites from the films including everyone’s favourite smuggler Han Solo, as well as a Snowtrooper and Stormtrooper, all as they appeared in McQuarrie’s original concept art for the films.

Prove you are one with the force by adding the new Ralph McQuarrie Collection Pop! Vinyl Figures to your Star Wars collection today!

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0