fbpx

Call of Duty: Cold War – “Special Agent” Keychain

490 ден

Official logo keychain. Made from metal with lacquer applications, approx. 6 cm.

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

For secret agents and double agents – this key ring shows the Special Agent badge in Medusa style. 4cm high plus 6cm chain & ring. The key ring is sent securely on a blister card.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0