fbpx

Groot Heat Change Mug

990 ден

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Enjoy your coffee break in good company with this Groot Heat Change Mug.

The 300ml (10.1 fl oz) black ceramic mug features the tree-like Groot on one side and the Guardians of the Galaxy seal on the other side. Add a hot drink and watch as Groot’s branches and vines take over the mug!

The Groot Heat Change Mug will make your morning tea or coffee extra special. Fans of Marvel‘s Guardians of the Galaxy will love using it.

Not suitable for dishwasher or microwave use.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0