fbpx

Guilds of Ravnica бустер

250 ден

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG01/3 Категорија: Тагови: ,
СПОДЕЛИ

Опис

Содржина:

  • 15 карти од Guilds of Ravnica

1 Sealed Booster Pack
– Each pack contains 15 random cards 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0