fbpx

Innistrad: Midnight Hunt Set Booster

300 ден

10 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG27/03 Категории: , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

  • Set Booster | contain 14 cards. There will be 12 playable Magic cards, some of which can vary in rarity (up to four rares!), plus a guaranteed foil. There will also be an art card and an ad/token card—with a ¼ chance to be a card from “The List.”
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0