fbpx
На попуст %

Kaldheim Set Booster Box

9.000 ден 8.100 ден-10% ПОПУСТ

  • 30 Kaldheim (KHM) Set Booster Packs
  • Best booster for opening packs just to see what you’ll get
  • 12 Magic: The Gathering cards per pack
  • MTG set inspired by Vikings and Norse Mythology

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG27/2 Категории: , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

The Kaldheim Set Booster Box contains 30 Kaldheim Set Boosters. Each pack contains 12 Magic cards, 1 Art Card, and 1 Ad or special card from Magic’s history (a card from “The List”). Each pack includes 1 Snow Land (15% chance of foil), 7 Assorted Commons and Uncommons, 1 Snow Common/Uncommon or Showcase Uncommon or Theme Booster Rare not found in Kaldheim Draft Boosters, 1 card of any rarity, 1 Rare or Mythic Rare, and 1 Foil of any rarity. A foil-stamped Signature Art card replaces the Art card in 5% of Set Boosters, and a card from The List replaces the Ad card in 25% of Set Boosters.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0