fbpx

Lost Origin 3-Booster Blister – Weavile

1.190 ден

This Pokemon Lost Origin 3-Pack Blister Regigigas contains:

  • 3 Booster Pack
  • 10 Pokemon cards per pack
  • Promo card
  • One Pokemon coin
  • 3 code cards for the Trading Card Game Online

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Jump-start your collection with three booster packs at once, plus an additional card featuring either the Legendary Basic-Type Regigigas or the Darkness-Type Weavile. A special metallic game coin featuring Charizard is also included!

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0