fbpx

Lost Origin Premium Blister – Infernape

490 ден

Each Pokémon TCG: Sword & Shield Lost Origin  Premium Checklane Blister includes:

  • 1 Pokémon Sword & Shield Lost Origin  Booster Pack (10 Cards per pack)
  • A Holo Evolution Line of a Pokemon from the previous set
  • 1 Online Code Card
  • 1 Shiny Pokémon Coin

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0