fbpx

McFarlane DC Justice League Movie – Batman Action Figure (18cm)

1.890 ден

  • Димензии: 18см.
  • Произведува: McFarlane
  • Included collectable art card with movie photography of Batman on the front, and character biography on the back

Нема на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: AF02 Категории: , , , Тагови: ,
СПОДЕЛИ

Опис

DC Justice League action figure of Batman (Bruce Wayne), size approx.18cm, official product by McFarlane.

Action figure with accessories and base, in window box packaging.

This product is not a toy or product for children. It is a collector’s item intended for adults only.

 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0