fbpx

McFarlane DC Justice League Movie – Cyborg Action Figure (18cm)

1.890 ден

  • Димензии: 18см.
  • Произведува: McFarlane
  • Included collectable art card with movie photography of Cyborg on the front, and character biography on the back

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: AF03 Категории: , , , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

Straight from the DC universe comes this cool Cyborg action figure!

It stands approx. 18 cm high and comes with accessories and base in a collector’s edition window box.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0