fbpx

Retro Frame ‘Sol Ring’ foil promo card

ден

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Купи ‘Magic: The Gathering’ производи во вредност од барем 3000 ден. и освој го овој вреден артефакт – ‘Sol Ring’

Со купени било која комбинација на производи од ‘Magic: The Gathering’ во вредност од барем 3000 денари во Гоблин или на нашата веб страна, добиваш ексклузивна фоил промо карта ‘Sol Ring’ со ретро изглед која може да се добие ЕДИНСТВЕНО преку оваа промоција!

Гоблин е дел од светската акција за поддршка на локалните продавници за друштвени игри “Love Your Local Game Store” преку која ‘Wizards of the Coast’ настојуваат да им помогнат на комуните на играчи со поттикнување на купувањето од малите продавници.

Вредноста на оваа промо карта во моментов е повеќе од $10

https://starcitygames.com/sol-ring-sgl-mtg-prm-lylgs_2022_001-enf/?sku=SGL-MTG-PRM-LYLGS_2022_001-ENF1

*Понудата важи додека траат залихите.
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0