fbpx

Silver Tempest 3 Booster Packs, Coin & Togetic Promo Card

1.190 ден

 • Sword & Shield—Silver Tempest booster packs
  • Each booster pack contains 10 cards and either 1 basic Energy or 1 VSTAR marker. Cards vary by pack.
 • A foil promo card featuring Togetic
 • A metallic Pokémon coin
 • A code card for Pokémon TCG Live

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: POK18-5 Категории: , , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

Give Your Collection a Boost!

Get in on the latest Pokémon TCG action with three awesome booster packs from the new Sword & Shield—Silver Tempest expansion, a special foil promo card, a cool Pokémon coin to add to your collection, and a code card for Pokémon TCG Live!

This set includes:

 • Sword & Shield—Silver Tempest booster packs
  • Each booster pack contains 10 cards and either 1 basic Energy or 1 VSTAR marker. Cards vary by pack.
 • A foil promo card featuring Togetic
 • A metallic Pokémon coin
 • A code card for Pokémon TCG Live
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0