fbpx

Streets of New Capenna: Set Booster Pack

300 ден

  • 12 Magic: The Gathering cards per booster

19 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG27-1 Категории: , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

A Set You Can’t Refuse

Welcome to the bustling metropolis of New Capenna. Beneath the city’s glamorous façade lies an underworld of organized crime, hidden speakeasies, and rampant corruption.

Join one of five powerful crime families and scheme your way into power beyond your imagination.

SNC Set Booster
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0