fbpx
На попуст %

Strixhaven Draft Booster Box

9.000 ден 8.100 ден-10% ПОПУСТ

  • Includes 36 Magic: The Gathering Strixhaven Draft Booster Packs. Each Draft Booster Pack contains 15 Magic cards (540 Magic cards total).
  • 1 Mystical Archive card in every pack (36 total).
  • 1 Lesson card in every pack (36 total).

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG01/38 Категории: , Таг:
СПОДЕЛИ
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0