fbpx

The Art of Magic: The Gathering – Kaladesh

2.400 ден

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: AK04/2 Категории: , , , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

Optimism, innovation, and the spirit of creativity fill these pages, lavishly illustrated with the award-winning art of Magic: The Gathering™! Welcome to Kaladesh—a vibrant, beautiful plane where anything is possible. Join the heroic Planeswalkers of the Gatewatch as they explore the Inventors’ Fair, and let your imagination soar alongside thopters and airships crafted by the best artificers in the Multiverse.

Come discover the marvels of Kaladesh—its inhabitants, its inventors, and its artifacts. They all await you at the grand Inventors’ Fair!

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0