fbpx

The Art of Magic: The Gathering – Zendikar

2.400 ден

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: AK04/1 Категории: , , , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

Danger and adventure await in these pages, lavishly illustrated with the award-winning art of Magic: The Gathering™!

Hundreds of pages of breathtaking artwork collected together for the first time!

In The Art of Magic: The Gathering: Zendikar, you will experience the danger and beauty of Zendikar like never before. This lavishly illustrated, hardcover book features the award-winning art of Magic: The Gathering, and gives you an insider’s look at the secrets of Zendikar — its peoples, continents, and creatures.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0