fbpx

The Lost Caverns of Ixalan Bundle

3.190 ден

CONTENTS

  • 8 The Lost Caverns of Ixalan MTG Set Boosters,
  • 1 Jurassic World card,
  • 1 Traditional Foil alt-art card, 40 Land cards (20 foil, 20 nonfoil),
  • 1 Spindown life counter,
  • 1 card storage box, and 2 reference cards

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG32-7 Категории: , Тагови: ,
СПОДЕЛИ

Опис

Dive head-first into The Lost Caverns of Ixalan with this deluxe bundle that includes a Collector Booster filled with premium treasures. It’s the perfect gift for the ultimate Magic fan in your life, especially if that fan is you. The Lost Caverns of Ixalan Bundle: Gift Edition contains 1 The Lost Caverns of Ixalan Collector Booster, 8 The Lost Caverns of Ixalan Set Boosters, 1 Traditional Foil Universes Beyond Jurassic World Collection card, 40 basic lands (20 Traditional Foils and 20 nonfoils), 1 exclusive oversized Spindown life counter, 1 foil card storage box, and 2 reference cards.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0