fbpx
На попуст %

Time Spiral Remastered Draft Booster Box

21.600 ден 17.280 ден-20% ПОПУСТ

  • Includes 36 Magic: The Gathering Time Spiral Remastered Draft Booster Packs.
  • 15 Magic cards per pack, 540 Magic cards total.
  • 1 card with an original Magic old-border frame in every pack.
  • 36 assorted rare and mythic rare cards per box (1 rare or mythic rare in every pack).
  • Reprints of the most memorable cards from Time Spiral, Planar Chaos, and Future Sight.
  • Reintroducing the fan-favorite block, Time Spiral, now refined into a singular MTG Draft experience.

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0