fbpx

Ultra Pro 60ct Pro-Matte Small Deck Protectors (Brown)

250 ден

  • GLARE-FREE non-reflective construction tuned specifically for tournament use
  • PERFECTLY SIZED to comfortably fit Yu-Gi-Oh, Cardfight Vanguard and other small size trading cards
  • ARCHIVAL SAFE materials are Acid and PVC-free, making them perfect for collectors
  • HIGH-QUALITY MATTE surface for a softer, more comfortable feel and easier shuffling
  • 60 Sleeves per Package

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0