Ultra Pro Deck Box (Purple)

150 ден

  • Features a write-on strip on top of the box
  • Durable polypropylene material
  • Can hold 80 cards in sleeves
  • Non-Velcro locking system
  • Acid free

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: REM04/9 Категории: , , Тагови: ,
СПОДЕЛИ

Опис

Self locking and durable deck box holding up to 80 sleeved cards, featuring a Write-on strip on top. Made from Acid free tough polypropylene material. SLEEVES & cards not included.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)