Ultra Pro Satin Tower Deck Box (Black)

990 ден

  • Holds 100+ sleeved cards
  • Accessory compartment
  • Satin finish
  •  High gloss UV Coating
  • Features iridescent color changing effect

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: REM33/2 Категории: , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

Satin Tower, sturdy deck box that holds 100+ sleeved cards and includes a compartment underneath for storing dice and counters, or perhaps a cheeky stash of £1 coins.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)