fbpx

Ticket To Ride: Paris (МК)

1.490 ден

  • Броj на играчи: 2-4
  • Времетраење: 10-15 мин
  • Возраст: 8+
  • Издавач: Days of Wonder
  • играта е на македонски јазик

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Истражете го гламурозниот Париз во лудите дваесетти. Качете се во автобус со отворена платформа, уживајте во возењето по авенијата Шанзелизе, восхитувајте ѝ се на Ајфеловата кула и завршете го денот уживајќи во живописното зајдисонце на шармантната тераса во Монмартр.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0