ЛОГИЧКИ ИГРИ ЗА ДЕЦА И ВОЗРАСНИ

„SmartGames“ е светски лидер за логички игри со повеќе од 70 награди во категоријата. Секоја игра е врвно изработена со иновативни механики и теми. Игрите се базираат на различни когнитивни вештини, играчите учат преку игра и ги решаваат предизвиците.

Официјален дистрибутер за Македонија е Гоблин.

Логичките игри на „Smart Games“ нудат:
• едноставни правила
• повеќе нивоа на предизвици во секоја игра
• забава за сите возрасти
• можност да се играат сами и во друштво

Прикажани сите 41 производи

АРТИКЛИ ВО РЕД
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Логички игри на повеќе нивоа!
Забава за целото семејство!

Лесни правила како 1-2-3

Врвен квалитет и изработка

Многупати наградени низ целиот свет!
Игри за еден, но и за повеќе играчи
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)