fbpx

Chessex Dice Dark Grey/Copper Set of 7 (25420)

350 ден

Each polyhedral set of dice includes:

  • 1x 4-sided die
  • 1x 6-sided die
  • 1x 8-sided die
  • 1x 10-sided die
  • 1x 12-sided die
  • 1x 20-sided die
  • 1x percentile die

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCDD05/18 Категории: , , Таг:
СПОДЕЛИ
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0