fbpx

Masquerade – 3 Booster Packs Blister (Revavroom)

1.090 ден

Contents:

    • Scarlet & Violet—Twilight Masquerade booster packs
      • Each booster pack contains 10 cards and 1 Basic Energy. Cards vary by pack.
    • A foil promo card featuring Snorlax
    • A code card for Pokémon TCG Live

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: POK18-23 Категории: , , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

Get in on the latest Pokémon TCG action with three awesome booster packs from the Scarlet & Violet—Twilight Masquerade expansion, a special foil promo card, and a code card for Pokémon TCG Live!

 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0