fbpx

Temporal Forces – Checklane Blister (Bellibolt)

400 ден

 Checklane Blister Includes:

  • One Pokémon TCG booster pack containing 10 cards and 1 basic Energy.
  • A foil card featuring
  • A large coin
  • A code card for the Trading Card Game Online

2 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: POK06-13 Категории: , , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

Delve into the depths of time with the Pokémon Temporal Forces Checklane Blister with Bellibolt! This exclusive blister pack is your gateway to the mysterious world of Pokémon, featuring the ruthless Bellibolt and a look at the Temporal Forces expansion.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0