fbpx
На попуст %

The Lost Caverns of Ixalan Set Booster Box

8.925 ден-15% ОНЛАЈН Попуст!

Each Set Booster contains:

  • 30 The Lost Caverns of Ixalan Set Boosters
  • Each Booster contains 12 Magic: The Gathering cards

29 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG21-25 Категории: , Тагови: ,
СПОДЕЛИ

Опис

Explore the cavernous depths beneath Ixalan in a race to the hidden core. Will you uncover treasure and glory, or will your adventure spell certain doom? This The Lost Caverns of Ixalan Set Booster Box contains 30 The Lost Caverns of Ixalan Set Boosters and 1 Treasure Trove Box Topper card. Each Set Booster contains 12 Magic cards and 1 Art Card, with 1–4 card(s) of rarity Rare or higher, 3–7 Uncommon, 3–7 Common, and 1 Land cards. The Land card is Traditional Foil in 20% of packs and is a Full-Art Showcase Land in 30% of packs. A Foil-Stamped Signature Art Card replaces the Art Card in 10% of Set Boosters. A special bonus card from Magic’s history can be found in 25% of packs.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0