fbpx

Diamond Select Toys – Lord of the Rings – Legolas with Sauron Parts

3.290 ден

  • Figure is in 17 cm scale
  • Detailed sculpting
  • Full range of accessories
  • Comes with a part of the 13″ Sauron build-a-figure!

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: GIF912-2 Категории: , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

Form the Fellowship!

The epic new series of Lord of the Rings action figures begins with the original odd couple, the dwarf Gimli and the elf Legolas! Each 7″ scale figure features 16 points of articulation, detailed sculpting and a full range of accessories. Each comes packaged in a full-color window box with hangtag, and each figure comes with a piece of Sauron – collect the first six figures in the line to build the 13″ villain!

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0