fbpx

IQ Digits

1.190 ден

  • Возраст: 7+
  • Броj на играчи: 1
  • Број на предизвици: 120
  • Издавач: Smart Games

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Пресметај дали бројките може да ти дадат точен резултат!

Ако сакате вистински предизвик, ‘IQ Numbers’ е за вас! Можете ли да ги вметнете сите делови во таблата за игра? ‘IQ Digits’ е уникатна компактна игра. лесна за носење на пат, која содржи 120 предизвици, од лесни до многу тешки.

Играњето на оваа игра ги стимулира следните когнитивни способности:

  1. концентрација
  2. логика
  3. решавање на проблеми
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0