fbpx

Mixlore Chess Luxury Version

2.490 ден

  • Број на играчи: 2
  • Производител: Mixlore

 

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

  • CLASSIC STRATEGY GAME: This luxury all-wood chess set offers players a premium play experience.
  • FUN FAMILY GAME: The basics of Chess are easy to learn, but strategy is required to fully master the game.
  • LUXURY VERSION: This attractive chess set features black and white game pieces that still retain their beautiful wood grain.
  • PREMIUM QUALITY: This beautiful Chess game features a wooden board and wooden pieces. The underside of the pieces is covered with velvet for a pleasant play sensation.
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0