fbpx

Paradox Clash Tin (Walking Wake ex)

1.490 ден

The Pokémon TCG: Paradox Clash Tin includes:

  • 1 foil promo card featuring Walking Wake ex
  • 4 Pokémon TCG booster packs
  • A code card for Pokémon TCG Live

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: POK35-6 Категории: , , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

An Epic Clashing of the Past & Future!

Powerful Paradox Pokémon arrive from the past and future to test their might as Pokémon ex! Walking Wake ex is ready to wash away the competition with its Azure Seas Ability, and you’ll find additional helpful Pokémon and Trainer cards inside a handful of Pokémon TCG booster packs.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0