fbpx

Strixhaven Draft Booster

250 ден

• Total of 15 MTG Strixhaven cards in each Draft Booster Pack
• 1 Mystical Archive card in every pack
• 1 Lesson card in every pack
• Choose your college at the most prestigious university for magical learning in Magic’s Multiverse

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG01/37 Категории: , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

CONTENTS

The Strixhaven: School of Mages Draft Booster Pack contains 15 Strixhaven Magic cards (540 cards total), each with 1 ad/token or Helper Card (for use with Double-Faced Cards).

Each pack contains 1 Mystical Archive card (Uncommon, Rare, or Mythic Rare), 1 Lesson card (Common, Rare, or Mythic Rare), 1 Rare or Mythic Rare, 3 Uncommons, and 9 Commons. A traditional foil card of any rarity replaces a Common in 33% of Strixhaven Draft Boosters, and a traditional foil Mystical Archive Mythic Rare can be found in <1% of packs.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0