fbpx

The Lost Caverns of Ixalan Set Booster

350 ден

Each Set Booster contains:

  • 12 Magic: The Gathering cards

29 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG21-24 Категории: , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

Explore the cavernous depths beneath Ixalan in a race to the hidden core. Will you uncover treasure and glory, or will your adventure spell certain doom? Each Set Booster contains 12 Magic cards and 1 Art Card, with 1–4 card(s) of rarity Rare or higher, 3–7 Uncommon, 3–7 Common, and 1 Land cards. The Land card is Traditional Foil in 20% of packs and is a Full-Art Showcase Land in 30% of packs. A Foil-Stamped Signature Art Card replaces the Art Card in 10% of Set Boosters. A special bonus card from Magic’s history can be found in 25% of packs.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0