Ravensburger

Германска компанија основана уште во 1883 година, која е водечка во светот за продажба на сложувалки, а во својата палета на производи има и друштвени игри за деца и за возрасни.

Понудата на сложувалки и игри ги вклучува сите старосни категории, почнувајќи од оние за најмладите, па се до највозрасните.

ВРВНИ

Ravensburger сложувалките гарантираат:
• Висококвалитетни компоненти
• Перфектно совпаѓање
• Секое парче е уникатно

НАЈИНТЕРЕСНИ

Од логика и меморија, до стратешко планирање и менаџирање со ресурси. Во палетата на игри од Ravensburger има за сите вкусови и возрасти.

Прикажани 1–50 од 201

АРТИКЛИ ВО РЕД
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)