fbpx

Barbie LED Neon Light

2.490 ден

  • Battery or micro-USB powered (requires 3x AAA batteries, batteries and micro-USB not included)

2 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: LI73 Категории: , ,
СПОДЕЛИ

Опис

Light up the iconic Barbie logo with this Barbie Neon Light.The freestanding LED light is 15cm (6″) tall. Turn it on to change the Barbie logo from white to a vibrant hot pink. It will add a fun pop…

 

  • Add a pop of Barbie pink to your home
  • 15cm (6″) x 30cm (12″) LED light
  • Powered by USB (cable attached)
  • Officially licensed Barbie product
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0