fbpx

Cortex Challenge 2

990 ден

  • Број на играчи: 2-6
  • Времетраење:  15 мин
  • Вoзраст: 8+
  • Издавач: Rebel Sp. z o.o.

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Награди и признанија:
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0