fbpx

Diamond Marvel Gallery: Spider-Man (’90S Version) PVC Figure (20cm)

3.790 ден

  • Styled after Spidey’s distinctive ’90S look
  • Stands approximately 20cm Tall
  • Highly detailed sculpting & paint applications
  • Full-color window box

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: AF66 Категории: ,
СПОДЕЛИ

Опис

A Diamond Select Release! Thwip! The spaghetti webs make s comeback in this new PVC Diorama inspired by classic Spider-Man artwork of the early 90s! Leaping over a rooftop with his webline wrapped around him, this sculpture of Spidey stands approximately 20cm inches tall and is case in high grade PVC with highly detailed sculpting and paint applications. Packaged in a full color window box.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0